Indywidualne treningi bokserskie

Indywidualne lekcje boksu

Indywidualne treningi boksu Głogów Małopolski, Rzeszów

Oferujemy indywidualne treningi boksu dla osób w różnym wieku i poziomie zaawansowania. Zajęcia indywidualne są prowadzone przez naszego trenera Kamila, który jest założycielem klubu bokserskiego AK Champion w Głogowie Małopolskim (okolice Rzeszowa). Kamil jest doświadczonym i wykwalifikowanym trenerem boksu, który pomoże Ci rozwijać umiejętności bokserskie, poprawić kondycję fizyczną oraz zwiększyć poziom samoobrony.

Treningi indywidualne z boksu obejmują m.in.:

• Naukę podstawowych ciosów bokserskich,
• Poprawę koordynacji ruchowej,
• Poprawę wytrzymałości i szybkości,
• Kształtowanie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej.

Treningi mogą być dostosowane do Twoich potrzeb i celów, a trener Kamil będzie Cię cały czas motywował i kontrolował postępy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z naszym trenerem boksu.

Nasz zespół

Kamil Lamczyk
Trener boksu i kickboxingu
Alicja Bąk
Trenerka AeroBoksu
Boks Rzeszów

Najczęściej zadawane pytania

Nie, doświadczenie nie jest wymagane. Nasz klub bokserski oferuje zajęcia dla początkujących, gdzie uczestnicy uczą się podstawowych technik i doskonalą swoją kondycję.

Nie jest to konieczne, ale im lepsza forma fizyczna, tym łatwiej będzie Ci wykonywać ćwiczenia i rozwijać swoje umiejętności. Treningi bokserskie są również świetnym sposobem na poprawę kondycji i zwiększenie siły mięśni.
Tak, boks to świetny sposób na spalanie kalorii i utratę wagi. Podczas jednej godziny treningu można spalić nawet 500-700 kalorii.
Tak, boks może pomóc w nauce skutecznej samoobrony, ponieważ uczestnicy trenują nie tylko techniki ataku, ale także techniki obrony oraz uników.
Boks to sport wymagający nie tylko wysokiej kondycji fizycznej, ale także skupienia, precyzji i strategii. Trenując boks, uczysz się również kontrolować swoje emocje i budować pewność siebie.
Boks wymaga czasu i cierpliwości, ale z odpowiednim treningiem i zaangażowaniem każdy może nauczyć się podstawowych technik. Nasz klub oferuje zajęcia dla początkujących, gdzie trener Kamil pomaga uczestnikom opanować podstawy boksu.
Tak, boks może pomóc w redukcji stresu i napięcia, ponieważ podczas treningu uwalniane są endorfiny, które poprawiają nastrój i redukują stres.
Tak, boks to świetny sposób na poprawę kondycji serca i płuc, ponieważ podczas treningu pracują one intensywnie, co przyczynia się do ich wzmocnienia.
Tak, boks to świetny sposób na zbudowanie siły i masy mięśniowej, ponieważ podczas treningu pracują mięśnie całego ciała.

Oferta klubu

Indywidualne treningi boksu

MMA

Grappling

Boks grupa początkująca

Boks grupa zaawansowana

Dane kontaktowe

Adres

Rogoźnica 96
36-060 Głogów Małopolski
(okolice Rzeszowa)